Najpiękniejsza plaża w Gdańsku — sesja plenerowa Agnieszki i Wojtka

with Brak komentarzy

Stogi są dla mnie najpiękniejszą z gdańskich plaż, to właśnie tam, jednego letniego popołudnia, zabrałam Agnieszkę i Wojtka.

Co z tłumami? Wystarczy wybrać jedno z bocznych wejść, by cieszyć się niemalże całą plażą dla siebie.
Tak też było tamtego dnia, w środku sezonu mogliśmy swobodnie łapać chwile. Zachwyt towarzyszył całej naszej trójce! Szeroka i niezwykle zielona linia brzegowa, idealnie sprawdziła się jako subtelne tło.

Mam ogromny sentyment do tych zdjęć, była to jedna z pierwszych sesji w klimacie, który od zawsze miałam w głowie. Z Agnieszką znałam się już jakiś czas, mimo to początki były dość nieśmiałe. Tak jest niemalże zawsze, nie każdy jest przecież urodzonym modelem/urodzoną modelką. Nie trzeba nim być, wystarczy, że poczujecie się dobrze sami ze sobą. Efekty przyjdą same.

Tamtego dnia, aura wypełniała się zachodzącym słońcem i letnim wiatrem. Każdy z nas czerpał z niej to, co najlepsze. Z czasem niepewność przerodziła się w swobodę i autentyczne bycie tu i teraz — sami zobaczcie.

 

Ps. Musicie wiedzieć, że Aga prowadzi wyjątkowe miejsce na mapie Gdańska — Concept Store O jakie ładne!. Znajdziecie tam, m.in. marki własne: ręcznie malowaną ceramikę MyMugCompany, produkty dla zwierzaków — The Paw oraz Kropkę — ręcznie szyte pościele i ubranka dla maluchów. Poza tym, dużo polskiego handmade’u, akcesoriów, a nawet naturalnych kosmetyków. Zaglądajcie!

M.

Podziel się:

Zostaw komentarz