Sylwia i Janek

Wasze wspomnienia w godnej oprawie


To Wasze życie i Wasze wspomnienia. Warto w nie inwestować i żyć tak, by było ich jak najwięcej.
Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkową oprawę i specjalne miejsce w domu. Wracajcie do nich tak często, jak się da. Są ponadczasowe.


Poniżej znajdziecie wachlarz możliwości. Fotoksiążki, albumy tradycyjne, pudełka na odbitki, wydruki. Wszystko z możliwością personalizacji, tak jak lubicie, w Waszym stylu.

Idealne na prezent, piękne i jakościowe. Produkowane w Polsce.

 

 


 

Zajmę się wszystkim!

Sama wiem, że życie biegnie, a pamięć czasem potrafi płatać figle. Wiem też, że pliki cyfrowe lubią się gubić w cyfrowym bałaganie. Zapominamy zrobić kopii, odkładamy wydrukowanie zdjęć czy skomponowanie albumu. Prawda? —  mi samej się zdarza.

Dopiero z czasem doceniamy te namacalne pozostałości wspomnień. To szalenie ważne, by mieć do czego wracać.

Dlatego z ogromną chęcią zaprojektuję album z Waszymi zdjęciami (nie tylko z naszych sesji!), zajmę się personalizacją pudełka na skarby lub przygotuję wyjątkowy prezent dla bliskich. O nic się nie musicie martwić, wystarczy, że otrzymam od Was zdjęcia i poznam Wasze upodobania.

Zajmę się wszystkim po to, by wspomnienia zagościły w Waszym domu na stałe.

Martyna

Storybook —  wyjątkowy album na Waszej półce


Storybook to fotoksiążka z grubymi, jedwabnymi kartami, które są odporne na palcowanie i łzy wzruszenia. Album ma w pełni personalizowaną okładkę. W ramach personalizacji dostępne są różne wykończenia i kolory materiałów, grawery oraz złote tłoczenia.

Dostępny w trzech formatach, z minimalnie 10 rozkładówkami (20 stronami) i rozbiegówką, czyli białymi, pustymi kartami na początku i końcu. Storybook może mieć maksymalnie 50 rozkładówek (100 stron).

 


 

Album tradycyjny - ponadczasowa klasyka w najlepszym wydaniu


Album dla tych, którzy cenią sobie tradycyjne rozwiązania. Każdy z nich ma czarne karty przekładane białym pergaminem i okładkę z możliwością personalizacji. Jest największy ze wszystkich dostępnych produktów, występuje w jednym formacie 30x30 cm i objętością do wyboru: 20, 30, 40, 50 kart (odpowiednio 40, 60, 80 i 100 stron). Pomieści dużo zdjęć w różnych formatach. Cudne miejsce dla tradycyjnych fotografii, które siedzą w pudłach.

Idealny na prezent, jeszcze pusty lub już przygotowany przez Was, z samodzielnie wypisaną dedykacją lub opisem zdjęć. Świetnie sprawdzi się również na weselu, jako księga gości. Bez problemu przyjmie biały marker.

 

Przebierajcie w stylach i stwórzcie idealny album!

Faktury i kolory okładek do wyboru. Wygląd złotych tłoczeń, grawerów i wszystkie gotowe wzory w jednym miejscu. Dla Waszej wygody wzornik w formacie PDF do pobrania.

Eko album — wytrzymały i piękny w swej prostocie


Album eko to równie jakościowa propozycja jednak w mniejszym budżecie. Ma grube, jedwabne karty, ale jest lżejszy od Storybooka i zajmie na półce zdecydowanie mniej miejsca. Jest odpowiedni do wielu okazji. Świetnie posłuży jako osobny album Waszej sesji rodzinnej, ciążowej czy świątecznej. Idealny jako mały-wielki prezent.

Na jego sztywnych kartach dobrze prezentują się same zdjęcia na białym tle. Ponadto, w ramach personalizacji, możliwe są projekty z ornamentami, tłami i własnymi tekstami - również na okładce.

Dostępny w formacie 20x20 cm z 3, 5 lub 10 rozkładówkami (odpowiednio: 6, 10, 20 stronami).

Dobierzcie idealny dla siebie szablon!

Pełny wzornik w formacie PDF do pobrania.

Pudełko na odbitki — wszystkie wspomnienia w jednym miejscu


Pudełko to piękne opakowanie na wasze wspomnienia! Pozwoli zebrać pojedyncze odbitki, ale też inne drobne pamiątki w jednym miejscu.

Box ma wymiary 15x23 cm, występuje w dwóch wysokościach 3,5 cm i 5 cm. Zmieści odbitki do rozmiaru 15x23 cm. Każde pudełko ma płócienne, jasnobeżowe wnętrze oraz wstążkę, która ułatwi wyjmowanie zdjęć.

Świetny pomysł na prezent z okazji rocznicy, wieczoru panieńskiego, ślubu czy urodzin. Może służyć również jako „kapsuła czasu”. Istnieje pełna możliwość personalizacji, wyboru wykończenia okładki, dedykacji czy wzoru dopasowanych do okazji i upodobań.


 

Teczka na odbitki (i nie tylko) —  wisienka na torcie 


Teczka to wisienka na torcie, która daje sporo możliwości wykorzystania. Świetnie sprawdzi się jako opakowanie zdjęć z ważnej uroczystości, które wręczacie w formie drobnego prezentu np. gościom czy rodzicom chrzestnym po chrzcie dziecka. Może posłużyć jako wyjątkowa oprawa zaproszeń ślubnych dla najbliższych, ale też listów, kartek świątecznych czy np. prośby o pozostanie świadkową.

Teczka ma wymiary 15x23 cm i pomieści maksymalnie 25 zdjęć w formacie 15x23 cm lub mniejszym. Każda teczka ma wstążkę w pasującym kolorze. Istnieje możliwość zamówienia jednej sztuki lub zestawu 5 sztuk - jeżeli planujecie obdarować kilka osób. W przypadku wyboru zestawu zamawiacie 5 takich samych sztuk.

Teczka występuje w 9 kolorach opraw z całej serii Natural (płótna), możliwy wybór złocenia gotowego wzoru.

Możliwości personalizacji teczek

Wzornik w formacie PDF do pobrania.


 

Odbitki —  zwielokrotnione wspomnienia 


Tak ważne jest, by drukować zdjęcia, szczególnie teraz, kiedy większość wspomnień przechowujemy w formie cyfrowej.  Można wziąć każde do ręki, dobrze się przyjrzeć, powspominać. Zdjęcia zaczynają żyć, kiedy się je ogląda - a kto ogląda tysiące zdjęć na telefonie? Mało kto. A jak często tracimy dane z dysków naszych komputerów czy telefonów? Bardzo często!

Na odbitki trafiają różne wspomnienia i wcale nie muszą być idealne! Sama mam mnóstwo odbitek ze zdjęć zrobionych telefonem —  wiadomo, że te robi się teraz najczęściej.

Wydruki dostępne są w różnych formatach, wykonywane na papierze jedwabnych. Możliwość wyboru białej ramki w cenie.

Ważne:

ZAMÓWIENIE

Zamówienie składacie, kontaktując się ze mną. W odpowiedzi otrzymujecie formularz zamówienia, który spisuję na podstawie Waszych wyborów. Zawiera szczegóły: liczbę i rodzaj produktów, wybrane personalizacje, ceny i terminy realizacji. Po Waszej akceptacji proszę o podpisanie go i przechodzimy dalej.

PŁATNOŚĆ

Płatność przelewem, z góry.

CZAS REALIZACJI

Czas realizacji, czyli od złożenia zamówienia, przez projekt i ew. poprawki, zamówienie u producenta  do czasu nadania wysyłki do Was.
Zależny od produktu.

Storybook, tradycyjny: maks. 10 dni roboczych

Album eko, pudełko na odbitki: maks. 7 dni roboczych

Teczki, odbitki: maks. 4 dni robocze

 

PROJEKT ALBUMÓW

Dotyczy albumów Storybook i Eko.

Ustalamy szczegóły i po otrzymaniu od Was wybranych zdjęć, projektem zajmuję się ja. Projekt konsultuję, możemy nanieść poprawki tj. zmiana układu zdjęć, ilości zdjęć na karcie itp. Przed złożeniem zamówienie otrzymujecie gotowy projekt do akceptacji.

WYSYŁKA ZAMÓWIENIA

Gotowe zamówienie odbieracie osobiście lub wysyłam je paczką InPost. W przypadku wysyłki doliczamy + 15 zł.

NA PREZENT

Każda paczka jest pięknie pakowana, gotowa na prezent. Jeżeli sobie życzycie, paczkę mogę wysłać bezpośrednio do obdarowanej przez Was osoby, dołączyć liścik, dedykację itp. Wszystko jest do ustalenia.

Masz więcej pytań?  Chcesz złożyć zamówienie?

Napisz do mnie!