Portret Organizatorek warsztatów Piszę&Plotę

Logo Piszę&Plotę

Koncept Piszę&Plotę powstał z inicjatywy trzech dziewczyn: Marty, Martyny, Sylwii.

Cudne rzeczy mogą się dziać, kiedy spotyka się na swojej drodze właściwe osoby, tak też było w naszym przypadku! Łączymy nasze pasje, doświadczenie zawodowe i umiejętności, by móc zaprosić Cię na wyjątkowe wydarzenie.

Piszę&Plotę świątecznie to dziewczyńskie spotkanie (mamy nadzieję, że powstanie z tego cykl), na którym odbędą się dwa kilkugodzinne bloki warsztatowe oraz mini sesja w zimowym klimacie. Zyskasz umiejętność nowoczesnego kaligrafowania oraz zaplatania świątecznego wianka. Będziesz miała okazję wziąć udział w grupowej oraz indywidualnej sesji zdjęciowej…i nie, nie musisz mieć żadnego doświadczenia w tych dziedzinach! O wszystko zadbamy!

Cenimy sobie atmosferę pełną kobiecego wsparcia, zrozumienia i kreatywności. Taką przestrzeń chcemy stworzyć podczas tego wydarzenia, gdzie czas wypełniają niespieszne rozmowy i rękodzieło.

To wszystko czeka na Ciebie w magicznej pracowni ceramicznej na krakowskim Zwierzyńcu w pierwszą niedzielę grudnia.


 

KIEDY?

niedziela 4.12.2022 

w godzinach 10:00-15:00

GDZIE?

LA GLINA, Kraków Zwierzyniec 

przestrzeń pracowni ceramicznej

W JAKIEJ CENIE?

489 zł do 13. listopada

519 zł od 14. listopada


Co na Ciebie czeka?


Warsztaty kaligrafii nowoczesnej


Zapraszam Cię na spotkanie z pięknym pismem, kaligrafią świąteczną, barwami i historią słowa.

Wspólnie podczas warsztatów postaramy się wyczarować w pełni personalizowane kartki świąteczne, które będziesz mogła podarować bliskim w nadchodzące święta. Dodatkowo stworzymy także własna kaligrafowana bombkę, która w tym roku po raz pierwszy zawiśnie na waszej choince.

Jeśli chcesz poczuć klimat świat w rytmie slow, doświadczyć sztuki składania życzeń i pięknych słów, a przy okazji poczuć cudowną atmosferę zdolnych kobiet, to zapraszam Cię napotkanie z kaligrafią.

 

Box Kaligraficzny

 

Warsztaty plecenia wianków


Poczuj zapach i klimat zbliżających się świąt podczas warsztatów z plecenia wianków świątecznych, które idealnie nadają się do udekorowania drzwi, kominka lub ściany twojego wnętrza.

Podczas wspólnych warsztatów samodzielnie krok po kroku wykonasz swój pierwszy (lub nie) zimowy wianek. 
Podstawę wianka wykonamy z gałęzi iglastych i przyozdobimy naturalnymi ozdobami — ozdobnymi gałązkami, szyszkami i suszonymi roślinami.

Materiały do pracy oraz wszelkie niezbędne narzędzia zapewni Ci pracownia florystyczna Kwiat się kręci. 
Wykonana podczas warsztatów praca wróci z Tobą do domu.

Marta

Wieniec zimowy

 

Zimowa sesja zdjęciowa


Spędź chwilę sama ze sobą i poczuj się dobrze przed aparatem. Tak, o jest możliwe — obiecuję! 

Do sesji wykorzystamy wyjątkową antresolę, gdzie powstanie specjalna aranżacja. Przytulna, ciepła i klimatyczna, a zarazem stylowa.

Będzie czas na zrobienie Ci kilku ujęć solo, ale też z bombką czy wieńcem, które wyjdą spod Twoich rąk w trakcie warsztatów.

Będę obecna z aparatem przez całe nasze spotkanie, także w ciągu tygodnia otrzymasz pełen reportaż z tego dnia.

Ponadto, przygotuję dla Ciebie wydruki pięciu zdjęć, które zapakuję w ozdobną teczkę. Paczka dotrze do Ciebie jeszcze przed świętami, by móc cieszyła oko.

Martyna

Antresola La Glina, Kraków

 

A do tego:

BOX KALIGRAFICZNY

do zabrania ze sobą, a w nim: papier czerpany, tusz KWZ ink, stalówka, obsadka prosta, bombka szklana przezroczysta, złocenia, czerwony lak, papier przygotowany pod kartkę 250 g + koperta, brushpen

WYDRUKI Z SESJI INDYWIDUALNEJ

5 wydrukowanych zdjęć, zapakowanych w ozdobną teczkę

FOTOREPORTAŻ

całodzienna relacja z wydarzenia, udostępniona w całości

SŁODKI POCZĘSTUNEK

specjalnie przygotowany słodki stół, również z opcją wegańską. Dostęp do ciepłych i zimnych napojów.

DROBNY UPOMINEK

przygotowany dla każdej Uczestniczki. Niespodzianka!

DZIEWCZYŃSKI CZAS

pełen wsparcia, akceptacji, relaksu. bezcenny!

Tylko do 13. listopada zarezerwujesz miejsce w niższej cenie!

W przypadku wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Kim jesteśmy?


 

Marta Kwiat się kręci

Marta

Kwiat się kręci to pracownia florystyczna stworzona z miłości do kwiatów i natury. Godzinami mogę opowiadać i słuchać o kwiatach. Uwielbiam niebanalne połączenia i kolor. W swojej pracy kieruję się jedną zasadą — kwiatów nigdy za wiele. Wierzę, że każdą przestrzeń można odmienić dzięki naturalnym dekoracjom i kwiatom. Swoją pasją do kwiatów uwielbiam zarażać innych.

Martyna

Martyna Wagner to fotografka, która działa w nurcie lifestyle. Fotografuję głównie śluby i rodziny. Moja fotografia jest naturalna, przepełnia ją światło i bliskość. Podczas pracy cenię sobie swobodę i pragnę, byś na sesji właśnie tak się poczuła.  Staram się stworzyć atmosferę pełną życzliwości i zrozumienia — wszystko na luzie i w Twoim tempie. Jestem tą, która uważa, że nie ma czegoś takiego, jak bycie niefotogeniczną!
Sylwia Dylwia ma plan

Sylwia

Dylwia ma plan to pracownia kaligraficzna, w której dzieje się magia słów i liter. Tworząc papeterię, bawiąc się typografią, ucząc kaligrafii nowoczesnej, zarażam moją pasją do pięknego pisma i rękodzieła. Na co dzień organizuję spotkania na warsztatach i personalizuję papeterię ślubną. Kocham kolory i faktury, dlatego to one często pojawiają się w moich projektach.
Logo Piszę&Plotę